logo 03 Ráckevei Ady Endre Gimnázium
                                                                                A család gimnáziuma

Menu
Híreink
28nov.2018

 

fogadra2

Kedves Szülők!

December 5-én, szerdán, 16.00-18.00 óra között

fogadóórára várjuk Önöket!

 

25nov.2018

 

felvételi előkészítő

November 27-én, kedden, 15.00 órakor

várjuk kedves leendő hatodikos diákjainkat,

akik regisztráltak a felvételi előkészítőre!

 

23nov.2018

 

adymatek
 
 
6. évfolyam
 
1. helyezett: Pál Domonkos - Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
    felkészítő:Gerstenbreinné Serfőző Ildikó
2. helyezett: Molnár Zsombor - Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
    felkészítő: Gerstenbreinné Serfőző Ildikó
3. helyezett:Krenkó József - Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI
    felkészítő: Gulyásné Gál Katalin
Különdíj: Katona Marcell - Dömsödi Széchenyi István általános Iskola
Tanári különdíj: Gerstenbreinné Serfőző Ildikó
 
7. évfolyam – általános iskolai kategória
 
1. helyezett: Vígh-Bellon András - Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
    felkészítő: Kiss Zsuzsanna
2. helyezett: Szabó Blanka - Szigetszentmiklósi  Bíró Lajos Általános Iskola
    felkészítő: Szilágyi Erzsébet
3. helyezett: Oláh Norbert - Szigethalmi Szent István Általános Iskola
    felkészítő: Fodor Zsuzsanna
Különdíj: Kneféli Linda - Szigethalmi Szent István Általános Iskola
 
7. évfolyam – gimnáziumi kategória 
 
1. helyezett: Pataki András Zsolt -  Baktay Ervin Gimnázium  
    felkészítő: Lévai Mónika
2. helyezett: Vida Patrik - RADYG
    felkészítő: Bagyinszkiné Kaló Mária
3. helyezett: Herbély Barna - Baktay Ervin Gimnázium  
    felkészítő: Tariné Dudás Marianna
 
 
8. évfolyam – általános iskolai kategória
 
1. helyezett: Fehér Dorottya - Kiskunlacházi Általános Iskola és EGYMI
    felkészítő: Gulyásné Gál Katalin
2. helyezett: Seller Bence - Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola
    felkészítő:Berecz Lászlóné
3. helyezett Várhegyi Zsuzsanna - Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola
    felkészítő:Vidáné Wéber Adrienn
Tanári Különdíj: Gulyásné Gál Katalin
 
 
8. évfolyam – gimnáziumi kategória
 
1. helyezett: Brezina Ferenc - RADYG
    felkészítő: Sáfár Lajos
2. helyezett : Baranyi Barnabás - RADYG
    felkészítő: Sáfár Lajos
3. helyezett: Laczó Bence Mihály - RADYG
    felkészítő Sáfár Lajos
Különdíj: Csapi Zsombor - Baktay Ervin Gimnázium
 
 

 

21nov.2018

 

remake6
 
Az Ady-hét megnyitójaként, november 19-én Idegennyelvi-napot tartottunk,
amikor is diákjaink különböző formában és több szemszögből is foglalkozhattak az idegen nyelvvel.
Kátai Erzsébet tanárnő képekkel színesített beszámolóját itt olvashatják:
20nov.2018

 

Ady nyelv beszámoló 2018
És a kamera indul…
 
2018. november 14-én újra megrendeztük, immár harmadik alkalommal, az Ady-nyelv vetélkedőnket. 
Angol és német nyelvből mérte össze tudását a 7. és a 8. évfolyam.
Gimnáziumunk és a környékünk iskolái versengtek egymással. 
Öröm számunkra, hogy minden évben bővül néhány új iskolával a vetélkedőnk népes csapata. 
Idén a téma a filmek világa volt. 
Kiss Erika tanárnő beszámolója itt olvasható:

 

16nov.2018

 

nyílt nap

November 16-án, pénteken, szeretettel várjuk kedves leendő Diákjainkat és Szüleiket iskolánkba.

Erre az eseményre nem kellett regisztrálni, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az igazgatói tájékoztató után iskolánk diákjai mutatják be vendégeinknek a gimnáziumot.

 

 November 19-én és 20-án, hétfőn és kedden, nyílt órákon vehetnek részt kedves Vendégeink.

Minden nap 2 tanóra megtekintésére van lehetőség.
Az órákat csak előzetes bejelentkezést követően lehet meglátogatni.
 
A tanórákra való beosztást a nagy létszámú jelentkező miatt a gimnázium kollégái végzik!
 
A nyílt órák helyszínére való eljutásban iskolánk tanulói segítenek vendégeinknek.
A látogatók mind a 2 órát ugyanabban a teremben nézik meg.
 
Igazolást a 2. nyílt óra után állítunk ki a diákok számára. 
 

 

nyílt napok 2018 page 001

 

 

15nov.2018

A Pataki Ménes által szervezett Fedeles Regionális versenyen Gulyás Alexandra 10.b osztályos tanulónk 90cm nyitott versenyszámban
első helyezést ért el Vackorka nevű lovával

 

Gulyas Szandi1 kicsi Gulyas Szandi2 kicsi

 

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

12nov.2018

 

pályaorientáció
Ebben a tanévben november 10-e a pályaorientációról szólt iskolánkban.
Olyan programot próbáltunk összeállítani, amiben a legfiatalabb és a legidősebb diákjaink is megtalálhatták a lehetőséget a fejlődésre.
A 7.a  és 8.a osztály számára önismereti foglalkozást szerveztek a Pedagógiai Szakszolgálat pszichológusai.
A 9-12. évfolyam számára pedig egy workshop került megrendezésre, melyet minden osztály számára színesített egy-egy interaktív foglalkozás.  
Molnárné Eckrich Gabriella tanárnő beszámolóját itt olvashatják:
 

 

06nov.2018

 

Tisztelt látogatók! Iskolánkban az alábbi eseményekre lehet még regisztrálni!

Nyílt órák megtekintése 
(november 19-én)

Erre a napra a regisztráció lezárult!

    Nyílt órák megtekintése 
    (november 20-án)

    A regisztráció rezárult.

     

     Fontos tudnivalók: Az esemény nevére kattintva érik el a az eseményhez tartozó regisztrációs űrlapot. 

    Kérjük minden mezőt töltsenek ki, figyelembe véve, hogy mindenki csak egyszer regisztrálhat! 
    A regisztráció akkor sikeres, ha az Ön által megadott e-mail címre visszaigazolást kap tőlünk. 

     

    9. oldal / 38

    Eseménynaptár

    Fontosabb adataink

    Látogatók száma

    Ma 91

    Tegnap 426

    Ezen a héten 802

    Ebben a hónapban 3255

    Összesen 163811

    Bejelentkezés

    Ajánlott oldalak

    Kapcsolat

    Címünk: 2300 Ráckeve, Kossuth Lajos u. 82.

    Igazgató: Molnár László

    Igazgatóhelyettesek: Dr Balogh Lászlóné, Matics Istvánné

    Gimnázium e-mail címe: titkarsag@rag.sulinet.hu

    Telefon: 24/519-050 

             Adatvédelmi tisztviselő: dr. Gyürki-Thoman Anikó
             elérhetősége: aniko.gyurki-thomann@kk.gov.hu

            Fenntartó, működtető

            SZIGETSZENTMIKLOS 3

     

    Go to top